Zirveye çıkmak zordur ancak onu korumak daha zordur. Premium kalitede üretim yapan AdameyTarım bu kaliteyi korumanın ötesinde yükseltmek için yeni yatırımlar yapmaktadır. Kendi arazilerimizde özenle ürettiğimiz ve kalitesinden emin olduğumuz Narenciye, Sebze ve Meyve ihracatımızı artırmak, birinci sınıf kalitedeki ürünlerimizi yeni ülkelere ulaştırmak ve ülkemizdeki istihdama olan katkımızı artırmak en büyük hedeflerimizdir.

AdameyTarım kalite standartlarını her geçen gün artırma konusunda sektörün öncüsü olabilmeyi misyonu olarak benimsemiştir. Üretimden dağıtıma kadar tüm aşamalarında ürünlerindeki yüksek kaliteyi korumakta ve bu kalitenin sürdürülebilirliğini sağlayıcı kararlı adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışanlarının her birini büyük AdameyTarım ailesinin birer öz ferdi gibi gören şirketimiz bu büyük ailenin özverili çalışmaları ile ülke ekonomisine sağladığı katma değerden dolayı gurur ve mutluluk duymaktadır. Emin adımlarla büyümeye ve yeni pazarlara açılmaya devam eden AdameyTarım teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sektörüne uygun yenilikleri zaman kaybetmeden kullanan ve bu noktada da sektöründe takip edilen bir şirket olarak göze çarpmaktadır.

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan, kültürel özelliklerini temsil eden değerlerimiz; Ülkemiz ve çalışanlarımız en kıymetli kaynağımızdır, Kalite her alandaki hedefimizdir, İnovasyon geleceğimizin güvencesidir, Sorumluluk ve dürüstlük yaptığımız her işin temelini oluşturur.